Základní umělecká škola Veselí nad Moravou nabízí zájemcům o pořízení kvalitního zvukového záznamu pronájem nahrávacího studia. Specifikaci technického vybavení najdete v dalším odkazu. K nahrávání lze použít dva prostory – vlastní místnost nahrávacího studia a koncertní sál. Ve studiu je k dispozici malé klavírní křídlo rakouské značky Brodmann BG 162. V koncertním sále je výborné křídlo Petrof P I. K nahrávání je možné domluvit zapůjčení kvalitního cimbálu zn. Holák, případně i bicí soupravy. Židle a notové pulty jsou v základní výbavě nahrávacího studia. Naladění nástrojů je předmětem zvláštní dohody.
Studiová místnost a sál slouží denně k hlavní činnosti školy. Proto se veškeré pronájmy musí přizpůsobit jejímu provozu. K nahrávání jsou tedy vhodné zejména víkendy, pozdní večery, ale i dopoledne a samozřejmě prázdniny. Základní umělecká škola Veselí nad Moravou nezajišťuje techniky nutné k pořízení záznamu (ale doporučíme Vám zkušené odborníky, se kterými dlouhá léta spolupracujeme). Rovněž se nezabýváme výrobou hudebních nosičů!