Základní umělecká škola Veselí nad Moravou

ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA

VESELÍ NAD MORAVOU

hudebni3

ldo2

tanec2

vytvarny2

Pořízení zvukového záznamu a další zpracování zvukových záznamů se realizuje zásadně na základě smlouvy o pronájmu. Smlouvu můžeme uzavřít přímo se zájemcem o nahrávání nebo s technikem - zvukařem, který bude vlastní nahrávání realizovat nebo s technikem, který bude využívat pouze režii za účelem dalšího zpracování zvukových záznamů. Základní umělecká škola Veselí nad Moravou nesjednává s techniky (zvukaři) termíny ani cenu, ani jejich práci nehradí! To je výhradně záležitost zájemců o nahrávání. Pouze nabízíme kontakty na zvukaře, se kterými dlouhodobě spolupracujeme a kterým můžeme dát nejlepší doporučení.

Pan Martin Vavřík (tel.: 605 464 773, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. )

Pan Stanislav Valášek (tel.: 603 265 426, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. )

Nahrávání je možné realizovat i s jiným technikem – odborníkem, za předpokladu, že se orientuje v problematice pořizování zvukového záznamu a ovládá naše zařízení. (Malé zaškolení lze dohodnout.)

Nahrávání – nahrávací studio (včetně režie a kuchyňky) ………..…..... 260,-Kč/hodina
Nahrávání – sál (včetně režie a kuchyňky) …………….............................….. 300,-Kč/hodina
Míchání, mastering apod. – režie (včetně kuchyňky) …..……...........….. 100,-Kč/hodina

PARTNEŘI

veseli vkc kafe tvs skola hrou


ZŘIZOVATEL

jmk2

Prohlášení o přístupnosti

přihlášení