Základní umělecká škola Veselí nad Moravou

ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA

VESELÍ NAD MORAVOU

hudebni3

ldo2

tanec2

vytvarny2

Soutěže ZUŠ byly zrušeny z důvodu pandemie COVID 19 (nouzoý stav).

Další soutěže a on-line přehlídky:

  • 14. 11. 2020 – Soutěž „Mladí pianisté Stainwey and song“ – Praha
    • Piknerová Anna 5. místo (formou videonahrávek) – žákyně M. Dvořanové
  • 24. 12. 2020 – Pěvecká soutěž „FB Zpěváček Slovácka 2020“
    • Petrželková Helena 1. místo, Petrželková Eliška 2. místo v kategorii 10 – 15 let (formou videonahrávek) – žákyně M. Zalubilové
  • 20. – 23. 5. 2021 – Mezinárodní cimbálový festival
    • soutěžící Tereza Bílková I. kategorie – M. Múčková
  • 30. 5. 2021 – Účast v online soutěži Chci Tě slyšet
    • Karolína Hluší (zpěv) – žákyně M. Zalubilové
    • Thea Varsamosová (klavír) – žákyně E. Němečkové
    • Adéla Němečková (housle) – žákyně A. Smutného
    • David Němeček (kontrabas) – žák M. Slováka
    • Ria Sabotová (klavír) – žákyně M. Dvořanové
  • 16. 3. 2021 – Celostátní online improvizační přehlídka Hrajeme si pro radost JAMU Brno
    • žákyně M. Dvořanové
  • 13.,14.,17. 3. 2021 – Skladatelé dětem – děti skladatelům – online koncert ze skladeb žáků
    • žákyně M. Dvořanové
  • 14. 4. 2021 – „Pošli to dál“ - Celostátní přehlídka distančních videí
    • žákyně M. Dvořanové

V tomto školním roce proběhla pouze školní kola soutěží 
a 13. 2. okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru v Kyjově - 1 žák získal 1. místo s postupem do krajského kola.

OSTATNÍ SOUTĚŽE SE Z DŮVODU PANDEMIE COVID 19 NEKONALY.

 

Soutěže a přehlídky ve školním roce 2018/2019

Hudební obor

V lednu a únoru probíhala školní kola a přehrávky soutěžících...

Okresní kola

  • 27. 2. 2019 – OK soutěže ZUŠ – hra na akordeon ve Veselí nad Moravou:
    • 2. místo – 2x (žáci A. Březovské)
  • 1. 3. 2019 – OK soutěže ZUŠ – komorní hra žesťových nástrojů v Kyjově:
    • 2x 1. místo s postupem do ÚK (žesťový kvartet a kvintet – žáci J. Štici)

Krajská kola

  • 20. 3. 2019 – KK soutěže ZUŠ – sborový zpěv v Mikulově:
    • 3. místo (pěvecký sbor M. Zalubilové)
  • 22. 3. 2019 – KK soutěže ZUŠ – komorní hra žesťových nástrojů v Brně:
    • 2x 1. místo s postupem do ÚK (žesťový kvartet a kvintet – žáci J. Štici)
  • 26. 3. 2019 – KK soutěže ZUŠ – komorní hra smyčcových nástrojů v Ořechově:
    • 1. místo (Couvée Quartet – žáci M. Kolacii )

Ústřední kola

  • 28. 4. – 2. 5. 2019 – ÚK soutěže ZUŠ ve hře dechových souborů Liberec:
    • 2. místo – 2x (žesťový kvartet a kvintet – žáci J. Štici)

Ostatní soutěže 

  • 4. 4. 2019 - Krajská soutěžní přehlídka sborů JmK v Brně:
    • Bronzové pásmo (žáci M. Zalubilové)
  • 2. 6. 2019 – Mezinárodní soutěž juniorů na Konzervatoři Brno:
    • 3. místo (žák J. Štici)
  • 10. 5. 2019 Celostátní soutěž pro klavírní dua v Lipníku nad Bečvou:
    • Čestné uznání (žáci M. Dvořanové)

 

Literárně-dramatický obor

Okresní kolo

  • 20. 3. 2019 – Přehlídka dětských recitátorů v Hodoníně:
    • Soutěžili 3 žáci, 1 postup do KK.

Krajská kola

  • 3. 4. 2019 – Krajské kolo soutěže ZUŠ literárně dramatické obory – kolektivní projev v Boskovicích:
    • Zlaté pásmo s postupem do ÚK
    • Stříbrné pásmo
  • 25. 4. 2019 – recitační soutěž Dětská scéna v Brně:
    • Cena diváka a Cena poroty
  • 12. a 13. 4. – divadelní festival ŠPÍL-BERG v Brně
    • Ocenění poroty 3x a postup na festival Wolkrův Prostějov

Celostátní festival

  • Celostátní přehlídka soutěže ZUŠ literárně dramatické obory v Litvínově:
    • Stříbrné pásmo
  • Celostátní festival „Wolkerův Prostějov“:
    • Představení Kabaretní kuriozita zahájila festival.
PARTNEŘI

veseli vkc kafe bowling1 tvs

Prohlášení o přístupnosti

přihlášení