VÁŽENÍ RODIČE, MILÍ ŽÁCI!

Dle nařízení vlády a MŠMT zahajujeme od pondělí 12. dubna individuální výuku v hudebním oboru. Třídní učitelé Vás budou informovat.

Hudební nauka, soubory a hromadné obory - výtvarný, taneční a literárně - dramatický pokračují i nadále v distanční výuce. Zde je možné v odůvodněných případech provádět individuální konzultace, o kterých rozhodne učitel po domluvě s rodiči.

Žáci i učitelé musí mít respirátor, chirurgickou roušku nebo nanoroušku v celé budově, desinfikovat si ruce při vchodu do ZUŠ a dodržovat hygienická pravidla. Bez respirátoru je v učebně možná výuka zpěvu a hry na dechové nástroje. Testování antigenními testy budeme provádět pouze u zaměstnanců školy, v souladu s nařízením žáky testovat nebudeme.
Apelujeme tak na Vaši zodpovědnost - žák nesmí docházet do školy v případě, že má příznaky respiračního či virového onemocnění.
Ostatním osobám je vstup do školy zakázán.

Děkujeme Vám za spolupráci a těšíme se na prezenční výuku!