Základní umělecká škola Veselí nad Moravou

akordeonAkordeonový soubor má dlouholetou tradici, kterou na naší škole založil pan učitel Antonín Popelář, otec současné vedoucí Aleny Březovské. Prošli jím téměř všichni žáci studující hru na akordeon. Repertoár souboru je různorodý, v jeho podání můžete slyšet lidové písně, muzikálové písně, klasickou i populární hudbu. Soubor pravidelně vystupuje na akcích pořádaných ZUŠ, MKS a dalšími organizacemi.

Ve školním roce 2008/09 navštěvovali soubor Miroslava Mikesková, Radek Horňák, František Kazík, Radek Laga a Ivo Svoboda.

V roce 2011 soutěžili žáci v okresním kole NS ZUŠ v souborové hře, a to ve složení: Miroslava Mikesková, Kateřina Kozumplíková, Petr Polčík, Lukáš Šumbera, Radek Laga, Jiří Sedlář, Pavel Chudík, Ivo Svoboda, Radek Horňák, František Kazík a Jiří Sochor.

akordeon2

Žáci akordeonového souboru ve školním roce 2012/13 - Miroslava Mikesková, Petr Polčík, Radek Horňák, Lukáš Šumbera, František Kazík.
     akordeon12

Na akci ZUŠ FEST 2016 vystoupil akordeonový soubor ve složení: Lukáš Šumbera, Václav Šťastný, Lukáš Vítek, Jiří Mikeska, Radek Páč, Adam Jagoš a Tomáš Vrožina.
Lidové písně zpíval Matěj Mička.

akordeon15

Žáci akordeonového souboru ve školním roce 2016/17 - Denisa Lukšíková, Lukáš Šumbera,
Václav Šťastný, Lukáš Vítek, Tomáš Vrožina, Adam Jagoš a Jiří Mikeska.

akordeon16

Žáci akordeonového souboru ve školním roce 2017/18 - Lukáš Šumbera, Jiří Mikeska, Tomáš Vrožina, Lukáš Vítek, Adam Jagoš, Tereza Katzerová, Hynek Pavka a Denisa Lukšíková.

akordeon4

Žáci akordeonového souboru ve školním roce 2018/19 - Lukáš Vítek, Hynek Pavka, Tomáš Vrožina a Adam Jagoš.

akordeon5

Žáci akordeonového souboru ve školním roce 2019/20 - Lukáš Vítek, Tomáš Vrožina, Lukáš Jurček, Hynek Pavka
a Adam Jagoš.jo 1 malý

veseli vkc kafe bowling1 tvs