akordeonAkordeonový soubor má dlouholetou tradici, kterou na naší škole založil pan učitel Antonín Popelář, otec současné vedoucí Aleny Březovské. Prošli jím téměř všichni žáci studující hru na akordeon. Repertoár souboru je různorodý, v jeho podání můžete slyšet lidové písně, muzikálové písně, klasickou i populární hudbu. Soubor pravidelně vystupuje na akcích pořádaných ZUŠ, MKS a dalšími organizacemi.

Ve školním roce 2008/09 navštěvovali soubor Miroslava Mikesková, Radek Horňák, František Kazík, Radek Laga a Ivo Svoboda.

V roce 2011 soutěžili žáci v okresním kole NS ZUŠ v souborové hře, a to ve složení: Miroslava Mikesková, Kateřina Kozumplíková, Petr Polčík, Lukáš Šumbera, Radek Laga, Jiří Sedlář, Pavel Chudík, Ivo Svoboda, Radek Horňák, František Kazík a Jiří Sochor.

akordeon2

Žáci akordeonového souboru ve školním roce 2012/13 - Miroslava Mikesková, Petr Polčík, Radek Horňák, Lukáš Šumbera, František Kazík.
     akordeon12

Na akci ZUŠ FEST 2016 vystoupil akordeonový soubor ve složení: Lukáš Šumbera, Václav Šťastný, Lukáš Vítek, Jiří Mikeska, Radek Páč, Adam Jagoš a Tomáš Vrožina.
Lidové písně zpíval Matěj Mička.

akordeon15

Žáci akordeonového souboru ve školním roce 2016/17 - Denisa Lukšíková, Lukáš Šumbera,
Václav Šťastný, Lukáš Vítek, Tomáš Vrožina, Adam Jagoš a Jiří Mikeska.

akordeon16

Žáci akordeonového souboru ve školním roce 2017/18 - Lukáš Šumbera, Jiří Mikeska, Tomáš Vrožina, Lukáš Vítek, Adam Jagoš, Tereza Katzerová, Hynek Pavka a Denisa Lukšíková.

akordeon4

Žáci akordeonového souboru ve školním roce 2018/19 - Lukáš Vítek, Hynek Pavka, Tomáš Vrožina a Adam Jagoš.

akordeon5

Žáci akordeonového souboru ve školním roce 2019/20 - Lukáš Vítek, Tomáš Vrožina, Lukáš Jurček, Hynek Pavka
a Adam Jagoš.

jo 1 malý

Žáci komorní hry ve školním roce 2020/21 - Richard Pachl, Eduard Grombíř, Marie Krausová a Jan Bezděk.

Žáci akordeonového souboru ve školním roce 2020/21 - Lukáš Vítek, Adam Jagoš, Tomáš Vrožina a Hynek Pavka.

Žáci akordeonového souboru ve školním roce 2021/22 - Lukáš Vítek, Richard Pachl, Lukáš Jurček, Jan Horňák (bicí), Eduard Grombíř, Adam Jagoš, Jan Bezděk a Adam Staša (CM).

Vystoupení Akordeonového souboru na KD Veselí nad Moravou na Akademii volného času a ZUŠ FESTU ve Veselí nad Moravou ve školním roce 2022/2023.
(Jan Bezděk, Eduard Grombíř, Adam Jagoš, Lukáš Jurček, Matyáš Křižka, Richard Pachl, Lucie Habartová, Jan Doboš - bicí)

IMG 6721 IMG 9367 1 IMG 9372 1 IMG 9373 1 IMG 9381 1 IMG 9386 1